Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

10 rad jak neúspěšně hubnout

1. 10. 2012 14:56:20
Dost často se v mém okolí vyskytují jedinci, kteří se snaží zhubnout. Zejména pro ně a nejen pro ně, bych rád představil soubor rad, jak neúspěšně můžete vaše hubnutí absolvovat. Na rozdíl od jiných zaručených receptů jak zhubnout je tento návod opravdu zaručený.

10 rad jak neúspěšně hubnout:

1. Podělte se o svou započatou dietu s přáteli

Při každém kontaktu se svými známými či přáteli nezapomeňte zmínit fakt, že jste právě zahájili dietu. Každého kolem vás to totiž dost zajímá. Domníváte se, že čím víc vašich přátel se to dozví, tím více vás to bude motivovat dietu opravdu dodržet.
Takže vemte to z gruntu. Napište sestře co jste 2 roky neviděli, stavte se za pradědečkem na hřbitov, umístěte upozornění na nástěnku vašeho paneláku. Tohle prostě musí zafungovat.

Tip k zamyšlení: Že opravdu držíte dietu, přesvědčte především sám sebe.

2. Polykejte přírodní, ale skutečně 100% přírodní a čisté, chemicky neošetřené výtažky z jakékoliv byliny, která je zrovna "in"

Tohle taky zabírá prvotřídně. Zaplaťte 1400 Kč za zcela přírodní, dokonce až 150% přírodní výtažky z kály jadrné třeba. Fakt to funguje. Nejnovější výzkumy totiž dokázaly, že kála jadrná je doslova požíračem tuků ve vašem těle.
Před kálou jadrnou se žádný tuk nezastaví! Doteď byla kála jadrná jen plevel, který rostl všude, anebo třeba jen v Asii. Nebýt jednoho osudového dne, kdy šel kolem Švej-žuž a udělal si z Kály jadrné čaj a přes noc zhubl o 20 kilo.
Nejdříve se mluvilo o zázraku, ale pak to všem došlo! A protože poptávka je velká a plevele je najednou málo, tak stojí 1400 Kč, což je ovšem pakatel vzhledem k jeho zaručeným účinkům. Piluky sice obsahují jen 0,05% kály jadrné, ale i to stačí k jejímu dechberoucímu výkonu.

Tip k zamyšlení: Pokud to opravdu funguje, nebude lepší si danou bylinu sám vypěstovat nebo si ji jít natrhat do lesa? A když ji nenajdete nebo u nás neroste, alespoň přijdete na jiné myšlenky.

3. Vylepte si slovo "DIETA" na viditelné místo nad ledničkou

Nezapomeňte si polepit i strop vaší ložnice. Efektní bude, pokud na nápisy nasměrujete bodové světlo. Ani po setmění vás tedy určitě nenapadne ledničku otevřít. Obzvláště pokud se další nápis bude nalézat uvnitř.
Takový vychytaný nápis vás od toho zcela jistě odradí. Zaručeně.

Tip k zamyšlení: Nebylo by lepší mít jenom prázdnou ledničku?

4. Začněte s krabičkovou dietou

Kupujte si jenom krabičky. Když budou z papíru, konzumovat se při troše vůle dají. Horší jsou krabičky z plastu. Plast jak je známo nadýmá a navíc můžete dost přesně předpokládat, jaké zbarvení bude mít váš trus.
Ale teď vážně. Krabičkové diety jsou naprosto spolehlivá záležitost. Do konce života jste tak závislí na krabičkách. Žádné jiné jídlo pro vás neexistuje, jen to z krabičky. Ráno si vždy zabalte 5 krabiček a hurá do práce.
Nebo si krabičky objednejte u firmy. Bude vám je dovážet až do kanceláře. V krabičce je ztvrdlý toast, seschlý banán a pomerančový koncentrát za 65 Kč.

Tip k zamyšlení: Krabičkovaná jednou skončí a vy to víte. CO takhle přestat si jídlo dávat do krabiček a jíst střídmě a často?

5. Změňte si status na Facebooku na "HUBNU"

To vám dodá odvahy. Ale fakt. Ještě lepší status bude třeba - "Mějte se mnou teď slitování - hubnu". Tohle každý bůček dostane na lopatky. Jak se vaše kilojouly dozví, že jste se o nich zmínili na sociální síti, spáchají hromadnou sebevraždu. Doslova během okamžiku shodíte všechen přebytečný tuk v těle.

Tip k zamyšlení: Nebylo by lepší si místo psaní statusů na Facebooku jít zaběhat?

6. Začněte chodit do posilovny

Celé roky jste se ani nepohnuli z kavalce, rotoped již dvě dekády ve sklepě a navíc vás teď již chronicky bolí záda. Navštivte posilovnu. Tam se všech nadbytečných kilogramů hravě za pár týdnů zbavíte. Hlavně nedejte na rady nějakých fyzioterapeutů, co se občas ochomýtnou kolem. Chtějí vám jen provětrat peněženku. Jen se přiblížíte k prvnímu posilovacímu stroji a pak už pánbů s vámi i s vašimi kilogramy navíc.

Tip k zamyšlení: Co takhle každodenní hodinová procházka venku a zdarma?

7. Přečtěte si zaručené tipy odborníků na Internetu, jenž nabízí naprosto spolehlivý preparát na hubnutí za naprosto minimální, přijatelnou a nepřekonatelnou cenu

Tyhle články jsou opravdu zaručenými recepty na rychlé a dokonalé hubnutí. Nakupte co nejvíce těchto preparátů a polykejte je po hrstech. Výsledek se vždy dostaví minimálně, nepřijatelně ale hlavně nepřekonatelně.

Tip k zamyšlení: Zamyslete se.

8. Pokaždé když vám někdo nabídne někde k ochutnání nějaké jídlo, nezapomeňte odmítnout se slovy, že právě držíte dietu

Přesně tak. Jedna slaná tyčka co vám nabídnul kamarád ze svého pytlíku by mohla vaše úsilí zhatit. Ani jedno sousto navíc! Navíc spojíte tuto radu s radou č.1, kdy dalšímu člověku oznámíte, že držíte dietu. Gratuluji, dodržet 2 rady z tohoto návodu najednou a ještě zhubnout, to je na nobelovku.

Tip k zamyšlení: Buďte nad věcí.

9. Nezapomeňte své okolí ujišťovat neustále o tom, jak je vaše dieta hrozně náročná a jakým způsobem trpíte

Vaše strádání se rovná bolesti těsně před vykonáním trestu smrti. Jsou to opravdu nehorázná muka! Včera jsem si nemohl dát trubičku! Chápete to? A dnes si nebudu moci dát rybičku!
A večer je fotbal! To si nebudu moci dát ani piva skleničku! Učiněný morodor.

Tip k zamyšlení: Představte si, že takto trpět budete muset po zbytek svého života. Pokud opravdu takhle trpíte, raději se na to vyprdněte, nebo budete prožívat váš život v nekonečných mukách.

10. Hubněte hromadně

Přesvědčte co nejvíce vašich přátel, že musí hubnout s vámi. Vaše okolí totiž čeká jenom na to, až je oslovíte. Doteď jen všichni hledali k hubnutí odvahu a díky vám začnou. Na vaše kilogramy tak nebudete sami. Už jenom vědomí, že hubne i Franta odvedle i Věrka odnaproti vás donutí překonat hubnoucí rekordy nové generace. S Frantou i Věrkou se teď scházíte v hospodě s digitální vahou, kde si porovnáváte milióntiny miligramu, o které se vám společně podařilo zhubnout. Celkem jste v součtu za 2 měsíce zhubnuli již o 0,025 kg!!! No nenapijeme se na to?

Tip k zamyšlení: Nebudou vás mít Franta s Věrkou více rádi, když je necháte na pokoji?

10+1. Vsaďte se!

Na závěr jeden zaručený tip. Vsaďte se s kýmkoli koho zrovna teď vidíte vedle sebe, zda-li budete schopni za měsíc zhubnout o 10kg. Vědomí sladké výhry vám totiž nedovolí jíst celé roky. Čím více takových sázek uzavřete, tím méně peněz budete mít po vyplacení všech výher svým soupeřům a třeba nakonec opravdu ale opravdu zhubnete, protože nebudete mít ani na čočkovku.

Tip k zamyšlení: O co?

Soukromý tip č 12.:

Žerte všude a všechno.
Tak zaručeně nezhubnete.

(A o tom tenhle návod byl, je a bude.)

Autor: Ondra Kňava | pondělí 1.10.2012 14:56 | karma článku: 34.78 | přečteno: 7292x

Další články blogera

Ondra Kňava

Miniblog: Návod na snížení ceny taxislužby

Tajné slevové kódy do supermarketů či do internetových obchodů putují po Internetu. Podařilo se mi zachytit jeden, který je schopen snížit cenu taxi až o 75%.

19.10.2017 v 9:37 | Karma článku: 8.25 | Přečteno: 219 | Diskuse

Ondra Kňava

Muž se nechal sterilizovat místo okurek

Drobné přeřeknutí či záměna slůvek může někdy vést ke katastrofě. Při konzultacích s praktickými lékaři se mějte obzvláště na pozoru!

12.10.2017 v 14:04 | Karma článku: 18.64 | Přečteno: 828 | Diskuse

Ondra Kňava

Jak po mně ženy šílely a já jim zbaběle unikl

I přízeň žen může být někdy problematická. Obzvláště, když ji dosáhnete poněkud kontroverzním způsobem. Mějte se před ženami na pozoru!

11.10.2017 v 11:15 | Karma článku: 15.53 | Přečteno: 682 | Diskuse

Ondra Kňava

Volit či nevolit voly?

Před volbami se slovo „vůl“ skloňuje na můj vkus až příliš často. Je to prostě jedna velká volovina. Posuďte sami:

10.10.2017 v 10:17 | Karma článku: 16.29 | Přečteno: 700 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jaromír Hlubek

Nejlepší autonomní řídič je kůň

Tady se pořádají masáže na úrovni demagogie, přičemž většina redaktorů vůbec neví o čem mluví. Elektromobily, autonomní řízení, bonzácké hlášení přes GPS. Socialistická byrokracie chce lidem vnutit všeobecné dobro za účelem jejich

17.11.2017 v 21:11 | Karma článku: 16.08 | Přečteno: 223 | Diskuse

Josef Nožička

Rektor Bek při výročí 17. listopadu: prezidentské volby se nepovedly

Kromě mnoha pietních i protestních akcí se dnes při příležitosti výročí 17. listopadu konalo v našem hlavním městě studentské shromáždění, na kterém vystoupili i představitelé některých českých vysokých škol.

17.11.2017 v 19:40 | Karma článku: 34.95 | Přečteno: 920 | Diskuse

Karel Trčálek

Kéž v této zemi zvítězí zdravý rozum nad komedianty!

Čeští komedianti dostali parádní lekci z demokracie. Nás ostatní tato a jiné lekce ještě čekají, neboť zdravý rozum není opakem šílenství, ale jeho mocninou

17.11.2017 v 19:15 | Karma článku: 11.77 | Přečteno: 593 | Diskuse

Irena Fuchsová

Když tě zavřou, postarám se ti o děti

Letos poprvé jsem příchod 17. listopadu a všechno kolem, brala v klidu a dá se říct i lhostejně. Letos poprvé. Všechny minulé sedmnácté listopady jsem prožila ve zvláštní nervozitě, kterou jsem nechápala.

17.11.2017 v 18:11 | Karma článku: 16.20 | Přečteno: 607 | Diskuse

Karel Trčálek

Ze 17. listopadu se staly druhé české vánoce

Ačkoliv všichni dobře víme, že 17. listopad 1989 byl podvod, přesto teď bloumají pražskými ulicemi tisíce lidí v mystickém vytržení, že se dnes určitě něco velkého musí stát. Ale co? Narodí se spasitel a my budeme opět svobodní?

17.11.2017 v 14:42 | Karma článku: 23.45 | Přečteno: 837 | Diskuse
Počet článků 207 Celková karma 14.68 Průměrná čtenost 4273
Pokud jste právě dočetli jeden z mých článků a něco v něm nechápete, rozhodně to neznamená, že jste imbecil.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.