Ondra Kňava

Lukáš Pavlásek v soutěži StarDance podvádí

24. 11. 2015 9:09:09
Soutěžící Lukáš Pavlásek zatím nedokázal diváky veleúspěšného konceptu StarDance přesvědčit, že opravdu, ale opravdu neumí tancovat. Pravda je ovšem krutá.

V každém díle této show hraje neohrabaného podivína, kterého by v tanečních nevyzvala k tanci ani vlastní matka.
Jenže tato přetvářka mu zatím naprosto nevychází! Zkušené oko diváka totiž pod maskou hromotluka odhalí skutečné umění tohoto tanečního velmistra.

Jak se totiž podařilo zjistit, Lukáš Pavlásek je taneční profesionál, který je držitelem hned několika mezinárodních licencí ve společenském tanci! Aby se na podvod nepřišlo, pokouší se Lukáš Pavlásek diváky obalamutit sloními kroky, klokaními poskoky či hlemýždím Paso doble. Hlavně se neprozradit!
Diváci pořadu ovšem nejsou žádní neználci, a za dovednými kamuflážemi rozeznávají unikátní choreografii a nenapodobitelný taneční sklon.
Smutné je, že jediní, co jsou ke skutečné kráse Lukášových kroků neteční, je porota Star Dance. Pravidelně ho zásobují minimálním počtem bodů, ačkoliv už i vrabci na střeše si povídají, že Lukáš je již od začátku černým koněm celé show. I soutěží zatím klopýtá skvěle. Porotci sice oplývají věhlasnou aurou odborníků, ale Lukášovy triky neprohlédnou, což je alarmující! Kdo jiný než porota by měla tyto laciné triky prohlédnout?

Buďme konkrétní.
Třeba jeho výkon při jeho hříšném tangu zde:
V čase 0:59 se v jeho podání přece jedná o geniálně napodobené poskoky tučňáka, jimiž lákají samičku k milostným hrám. Právě tango je přece tanec erotičnu zaslíbený, kde jinde předvést takový skvost? Ne, porota nepochopila nic.

video //www.youtube.com/embed/CsbG2eRct_M

https://www.youtube.com/watch?v=CsbG2eRct_M

A pojďme ke zmíněnému vrcholu paso doble:
Lukáš Pavlásek si pro svůj výstup zvolil píseň Yellow Submarine. Ve videu v čase 1:01 důsledně imituje nástup mariňáka do ponorky, kde svede bitvu nikoliv s býky, jak by se k povaze i k historii tance Paso doble mohlo zdát, ale s nenasytnými žraloky a armádou Vietkongu. Jak trefné a inspirativní zrovna v této složité době! A hodnocení porotců? Trapný, trapný.

video //www.youtube.com/embed/94r5p20QQzg

A přistupme k dalšímu geniálnímu kousku Lukáše Pavláska, čímž byl jeho valčík:
V čase 0:32 napodobí větrné elektrárny na severu Rakouska, což je Země valčíku zaslíbená! Právě větrné mlýny a jejich klapot dodaly inspiraci Johannu Straussovi při tvorbě jeho symfonií. Škoda jen, že si Pavlásek k valčíkovému rytmu vybral opět skladbu od Beatles a nikoliv rakouského skladatele. Pak by byla pointa dokonalá. Ale i to patří k jeho další kamufláži. Porotu už komentovat nehodlám, zase kde nic, tu nic.

video //www.youtube.com/embed/LfcGcg67RXI

Těžko říct, jak dlouho bude tento podvod Lukáši vycházet. Ve StarDance se chystá tančit country a zde by mohl nastat kámen úrazu. Lukáš Pavlásek se totiž prozradil na videu uvedeném níže a označil sám sebe za vynikajícího mexického country tanečníka a hudebníka, což je v účasti StarDance bráno jako neakceptovatelné zvýhodnění.
Posuďte sami:

video //www.youtube.com/embed/fHF0AL1cWC8


Pokud ani tady porota neprohlédne léčku, není s ní něco, nebo spíše nic v pořádku.
Posečkejme na další díl ostře sledované soutěže. Vzhledem k výše uvedeným odhalením to bude mít Lukáš opravdu těžké.

Možná právě proto i já pošlu svůj hlas právě jemu, navzdory tomu, že vlastně podvádí.

Zvyšte článku karmu!
Autor: Ondra Kňava | | karma: 25.07 | přečteno: 2341 ×
Facebook Twitter Google Plus

Diskuse

Vstoupit

V diskusi je 12 příspěvků.
Poslední z 24. 11. 2015, 21:46

Poslední články autora
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU iDNES.cz