Ondra Kňava

Kazma odhalí svůj další velkolepý podvod ve své One Man Show

26. 05. 2017 9:47:17
Odhalení dalšího podvodu od Internetového baviče Kazmy se blíží. Již brzy bude zveřejněno v jeho One Man Show. Vše se podařilo propálit díky jednomu ze strůjců celé akce. Čtěte níže.

Kamil Bartošek alias Kazma ve své One Man Show proslul několika dokonalými fabulacemi, kterými pobavil český internet. Nejdříve oblbnul organizátory Českého Lva, které společně s publikem nechal uvěřit, že sledují světoznámého herce Jima Carreyho. Poté uskutečnil fiktivní cestu kamiónem na MS v hokeji v Moskvě, aby pak využil záběru ruské hokejové šatny a přesvědčil svět, že americký fanoušek kálel do brusle kapitána ruské sborné. Za zmínku stojí i uspořádání falešného představení světové superstar Justina Biebera s pokusem o průnik do jeho blízkosti.Nedávno pak doslova zbořil český internet, když se prostřednictvím videa doznal k nastrčení herce do pořadu Prostřeno, jenž předstíral psychické postižení Tourettovým syndromem.

Akce jíž odhalí v nejbližší době oblétne svět. Jedinou kaňkou této mistrovské manipulace je fakt, že se ji podařilo odhalit ještě před zveřejněním jeho videa. Jak se již velmi brzy dozvíte, z vězení v zeleném kostýmku nevyšel nájemní vrah Jiří Kajínek, ale Kazma sám.
Ale od začátku. První zmínka o možnosti propuštění Jiřího Kajínka padla z úst prezidenta republiky Miloše Zemana na setkání s občany v Čáslavi. Kazma se na tuto akci dlouho připravoval se svým realizačním týmem. Podařilo se mu připojit na zesilovací techniku prezidenta. Díky předem připravené nahrávce s hlasem imitátora, propašoval do jeho projevu větu o tom, že uvažuje o milosti pro Jiřího Kajínka. Doslova mu tak vložil do úst větu: "Přemýšlím, že mu udělím prezidentskou milost".
V originální verzi projevu přitom ve skutečnosti pravil: "Přemýšlím, že nejlepší prezident je Miloš". Kazma tak jen lehce pozměnil větu, která odstartovala mánii. Samotný Miloš Zeman ani jeho spolupracovníci nemohli nic tušit, neboť v odposlechu umístěném na pódiu samozřejmě slyšeli originální verzi projevu.
Další část této manipulace byla už o poznání jednodušší, neboť jak nám Kazma brzy odhalí, již od roku 2014 ovládá twitterový účet Jiřího Ovčáčka. Většina jeho twitterových postů pochází od Kazmy a někdy je tak mluvčí prezidenta zcela neprávem kritizován. Publicitu propuštění Jiřího Kajínka pak dali samotní novináři a zřídili si tak přechodné bydliště právě u věznice.

Celá manipulace pak dospěje do velkolepého finále, scénou propuštění vraha z dveří věznice. Začátek byl až ďábelsky jednoduchý. Kazmova babička Jarka právě odpykává trest za manipulace a podvody ve stejně věznici jako Jiří Kajínek. Stačilo tak dojít ve vhodný den za babičkou na návštěvu a poprosit ostrahu, aby při odchodu návštěvu doprovodila před dveře věznice.
Sehnat důvěryhodného dvojníka Jiřího Kajínka nebylo jednoduché. Navíc kdo by chtěl jít dobrovolně s podobou Jiřího Kajínka na návštěvu do věznice za babičkou? Navíc do stejné věznice, ve které Jiří Kajínek právě pobývá. Zde se zcela nekriticky přiznávám k obdivu nad osobou Kazmy. Rozhodl se totiž, že osobu Jiřího Kajínka sehraje sám. Kvůli své roli totiž musel podstoupit hned několik plastických operací!

Zbytek neuvěřitelné akce již znáte. Kazma, tedy pardon Jiří Kajínek se ve svém slušivém zeleném outfitu vydal do davu, rozdal rozhovory, věnoval stovky autogramů a vytratil se Bůhví kam.
Celá akce má jedinou lehce nepříznivou dohru pro osobu Kamila Bartoška alias Kazmy. Plastický chirurg po dokončení akce odmítl vrátit Kazmovu podobu zpět. Doslova pak uvedl, že je to jakoby Leonardo da Vinci po dokončení Mona Lisy svůj obraz roztrhal. Problém to není malicherný, neboť je dílo plastického chirurga chráněno autorským právem a k navrácení podoby je třeba výslovného souhlasu autora.
Kazma si ale těžkou hlavu se svou novou podobou nedělá. Dále rozdává rozhovory a autogramy, účastní se společenských akcí a je hostem diskusních pořadů. Možná i proto poněkud oddaluje zveřejnění videa s odhalením celé akce, protože si na nový život dobře zvykl.
Celá kauza o propuštění nájemného vraha tak byla jen jedna dokonalá fikce, na kterou naletěl celý národ. Bravo Kazmo!

Poslední otázkou tak zůstává, co dělá v této chvíli ten skutečný nájemný vrah Jiří Kajínek, jenž díky médiím doufal v návrat z vězení. Povím vám tajemství. Jiří Kajínek nikdy neexistoval. Nebyly žádné vraždy, ani soud, žaloba či očití svědkové. Je to jen výplod Orwellovského světa, ve kterém žijeme.

Zvyšte článku karmu!
Autor: Ondra Kňava | | karma: 13.88 | přečteno: 1195 ×
Facebook Twitter Google Plus

Diskuse

Vstoupit

V diskusi je 1 příspěvků.
Poslední z 26. 5. 2017, 16:20

Poslední články autora
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU iDNES.cz